האם אתם יודעים מי כל ספקי השרות שלכם? כמה אתם משלמים להם? האם אתם לא משלמים יותר ממה שאתם צריכים?
מרבית משקי הבית  בישראל אינם מנהלים מעקב שוטף אחר ההוצאות שלהם ומזניחים את הניהול הפיננסי. התוצאה הנה הפסדים כספיים ומינוס כרוני.  MySeder קמה כדי לספק פתרון חכם ופשוט ליכולת המעקב של משק הבית לניהול פיננסי חכם שפשוט חוסך כסף וזמן.

המומחים מאחורי MySeder
MySeder נוסדה על ידי צוות של מומחי פיננסים מתחום כלכלת המשפחה, התכנון הפנסיוני, ייעוץ המשכנתאות ועולם האימון, בעלי ניסיון רב שנים.  הידע הרב בתחומים אלה, הובילו לפיתוח מערכת ראשונה מסוגה בישראל, המעניקה למשקי הבית  מידע מקיף על כל הספקים שלהם ומאפשרת להם שליטה מלאה בהוצאות וניהול פיננסי פשוט, אוטומטי ומאובטח. את האתר מוביל ומנהל מר עדי שטרן.

ניהול פיננסי ושליטה בהוצאות בלחיצת כפתור
המערכת החכמה מרכזת את כל נותני השירותים והספקים שלכם ומאפשרת לכם לעקוב אחריהם , בכל רגע. לאחר עבודה קצרה עם המערכת, תהיה לכם תמונה של כל הספקים אתם אתם עובדים, כמה אתם משלמים להם, עם מי דיברתם שם בעבר ותוכלו לייצר התראות על סיום התחייבות, מבצע או סתם בשביל בדיקה שגרתית. כדי לחסוך את הזמן והטרחה הכרוכים בקבלת הצעות מחיר, עומד לרשותכם מנגנון  חכם של "חיסכון מידיי" המאפשר לכם לבקש הצעות מחיר ממי שאתם רוצים בקליק אחד. 

עבודה עם המערכת
כל אחד ואחת מכם יכולים לקבל את האפשרות לשימוש במערכת בקלות רבה. נרשמים לאתר, בוחרים את הספקים שלכם ומתחילים לעשות סדר. אחרי עבודת ההקמה הראשונית אתם לא תאמינו איך הסתדרתם עד היום בלי המערכת.

אבטחה בחשיבות עליונה
על מנת להבטיח את המידע שלכם, רכשנו תוכנת SSL וניתן לראות את המנעול בשורת הכתובת.
יחד עם זאת, ההמלצה שלנו היא לא להוסיף יותר מידיי פרטים אישיים אלה רק מי הספקים שלכם, כמה אתם משלמים, מה התנאים שלכם ולייצר התראות על סיום מבצעים/התחייבויות ובדיקות שגרתיות. 
המטרה שלנו היא לעזור לכם להתנהל בצורה יעילה ומסודרת וע"י כך לחסוך הרבה מאוד כסף וזמן!